Firma

Fa AM

Několik realizovaných řešení:

Pro majitele programu ÚČTO firmy Tichý a spol. nabízím:

MODUL 42 (registrován 16.6.1999) / Info
Popis programu:
Program vznikl pro doplnění účetního programu ÚČTO, s kterým jsem pracoval od roku 1993. Řešil různé doplňky k programu pro zpříjemnění a zrychlení práce s vedením účetnictví několika firem. Program jsem přizpůsoboval novým verzím programu a požadavkům uživatelů, kteří se na mne obrátili s požadavky na úpravu programu. Zde je nutno autory programu pochválit, řada mých "vylepšení" již byla do programu implementována v jeho nových verzích, které pro firmu pravidelně testuji. Od verze 99 jsem využil možnosti registrace mých úprav jako přídavného MODULu s přiděleným číslem 42, které autoři přidělují kvůli jednoznačnosti a nekolidování úprav různých autorů. Byla to dobrá volba od autorů, sám jsem s tím měl své zkušenosti. Blíže se můžete s programem seznámit prostřednictvím některých obrazovek. Pokud vám zde něco schází, nebude to asi problém dodělat dle vašich požadavků.
Poslední verze je odzkoušena s verzí programu 2003 (obrázky nemusí odpovídat poslední verzi, stále jej upravuji)
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   U1
 
Speciální podprogramy (SPEC01-07 - úpravy) / Info
Popis programu:
Upravený speciální podprogram 6 - slouží k přenosu dat mezi více počítači (např. ze skladu do účetnictví). V parametrech programu se dá zadat číslo počítače, disketová mechanika a text, který se doplní do přenesených vět. Z jednoho počítače do druhého se pomocí disket přenesou hlavičky faktur. Z těch se pak dle několika výběrových kritérií přenesou do závazků a pohledávek. Do popisu se přidá předdefinovaný text. Program lze spouštět z MODULu42 nebo přímo z menu SPECiálních podprogramů. Do adresáře s programem ÚČTO stačí rozbalit soubor SPEC06.ZIP
  1   2   3   4   5   6  
 
Registrační Pokladna (nezávislý program s možnou spolupráci s programem ÚČTO) / Info
Popis programu:
Program vznikl na popud jedné uživatelky, která chtěla tímto nahradit koupi registrační pokladny v obchodě a mít lepší přehled o jeho provozu. Tisk byl realizován obyčejnou jehličkovou tiskárnou, která byla upravena (držák) o možnost zavedení běžných papírových kotoučků, které dnes již existují i v provedení NCR (přímopropisující) za příznivé ceny (např. MAKRO). Dále je nutno přidělat ještě nějaký plech na odtrhování papíru (záleží na konkrétní tiskárně). Samozřejmě lze připojit i speciální tiskárnu, ale ty jsou cenově náročné. K počítači lze připojit a programem ovládat i externí zobrazovač (display) a pokladní šuplík, připadně i snímač čárových kódů (nemám zatím osobně odzkoušeno, je to dost drahé).
Samozřejmostí je tisk daňových dokladů a spolupráce se skladem. Včetně množství přehledových sestav.
S programem ÚČTO umí program "komunikovat" tak, že je schopen převodu zboží do pokladny a zpětně převodu prodeje z pokladny do zboží (dávkově). Menu programu se skládá z: Pokladna, Sklad, Přehledy, Ostatní a Konec. Více se dozvíte z přiložených části obrazovek nebo demoverze.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   Účto: U1   U2   U3   U4
Můžete si vyzkoušet demoverzi /heslo:demo/
- download DEMO verze 1.005 pro ÚČTO 2003    (*.zip 1 102 353 b)  
Můžete si vyzkoušet demoverzi /heslo:demo/
- download DEMO verze 1.007 pro ÚČTO 2004    (*.zip 1 121 993 b)  
Poslední verze je odzkoušena s verzí programu ÚČTO 2004
 
ceny (mírné) a další informace na dotaz.HOME na titulní stranu   Zpět zpět

© AM -